“Tempulli 2″/ Drogë në automjet, arrestohet 35-vjeçari në Fier (Emri)

tempulli 2e280b3 droge ne automjet arrestohet 35 vjecari ne fier emri
tempulli 2e280b3 droge ne automjet arrestohet 35 vjecari ne fier emri

FIER

Një person ka përfunduar në pranga në kuadër të operacionit “Tempulli 2”. Policia e Fierit ka arrestuar 35-vjecarin Alban Budaj, ku gjatë kontrollit në automjetin e tij u gjet një sasi lënde të dyshuar narkotike cannabis sativa.

Gjithashtu u proceduan ne gjendje te lire shtetasit Enea Ymeralilaj dhe Marjus Harrunaj.

Njoftimi

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve të DVP Fier, në vijim të veprimeve hetimore dhe procedurale të kryera në kuadër të operacionit të koduar “Tempulli 2”, arrestuan në flagrancë shtetasin A. B., 35 vjeç, banues në Fier, pasi gjatë kontrollit në automjetin që ai drejtonte, shërbimet e Policisë gjetën një sasi lënde të dyshuar narkotike cannabis sativa, e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Ne kuader te operacionit “Tempulli” u arrestua shtetasi Alban Budaj dhe u proceduan ne gjendje te lire shtetasit Enea Ymeralilaj dhe Marjus Harrunaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts