Tensionet në Veri, Kurti: Sundimi i ligjit në veri nënkupton përballje e kriminelëve me drejtësinë

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti tha se është i gatshëm për shtensionim të situatës dhe zgjedhjeve të reja në veri të vendit por jo siç tha në kurriz të ligjshmërisë dhe kushtetutshmërisë. Ai i bëri këto komente gjatë një vizite në qytetin e Podujevës, rreth 40 kilometra në veri të Prishtinës, ku tha se është […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts