Tensionet në veri të Kosovës/ Kryetari i zgjedhur në Leposaviç, Lulzim Hetemi 2 muaj brenda komunës dhe larg familjes

Në veri të Kosovës, po ndërmerren veprime për të bërë të mundur uljen e tensioneve. Në komunën e Leposaviçit ka qëndruar kryetari i zgjedhur, Lulzim Hetemi per rreth 2 muaj. Deri më tani ai nuk ka mbajtur asnjë qëndrimin teksa ndodhej në objektin komunal, ndërkohë që familjarë të tij kanë thënë për RTK-në se nga […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts