Tensionet në veri të Kosovës, paralajmëron Majko: Konflikti shqiptaro-serb, një hap larg. Shërbimet ruse po punojnë nën “alibinë” e krijuar!

Situata në veri të Kosovës vijon të jetë tensionuese. Nëpërmjet një statusi në Facebook, ka reaguar edhe Pandeli Majko.

Majko paralajmëron se konflikti shqiptaro-serb është një hap larg dhe se sipas tij shërbimet ruse po punojnë nën ‘alibinë’ e krijuar.

Statusi:

Konflikti shqiptaro-serb është një hap larg!

Shërbimet ruse po punojnë nën “alibinë” e krijuar!

Këmbëngulja për të bërë gjënë e duhur, në politikë, bëhet shpesh justifikim për rezultatin e gabuar!

Serbi

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts