Tensionet në veri të Kosovës/ Vuçiç: Lufta po vazhdon, dorëzimi nuk është opsion

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka deklaruar se vendi i tij po vazhdon luftën për Kosovën në të gjithë frontet diplomatike dh se dorëzimi nuk është opsion. Në një postim në Instagram, ai shkruan se kjo luftë kurrë nuk ka qenë e lehtë, dhe se sipas tij po bëhet çdo herë më e vështirë dhe […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts