Tentoi të largohet nga klasa gjatë pushimit, 17-vjeçarja plagoset pasi bie nga kati i dytë i gjimnazit

tentoi te largohet nga klasa gjate pushimit 17 vjecarja plagoset pasi bie nga kati i dyte i gjimnazit
tentoi te largohet nga klasa gjate pushimit 17 vjecarja plagoset pasi bie nga kati i dyte i gjimnazit

Një 17-vjeçare, nxënëse në një prej gjimnazeve të Elbasanit është plagosur ditën e sotme dhe ka përfunduar me dëmtime fizike në spitalin e qytetit.

Mësohet se ajo është aksidentuar në rrethana ende të paqarta gjatë kohës që ishte në mësim, ndërsa burime jo zyrtare bëjnë me dije se ajo ka rënë nga dritarja e klasës që ndodhet në katin e dyte.

Paraprakisht mendohet se ajo ka tentuar të largohet nga klasa gjatë kohës së pushimit dhe ka tentuar të dalë nga dritarja, por ka përfunduar e plagosur pasi ka rënë nga lartësia.

Ajo është dërguar me urgjencë drejt spitalit, ndërsa po hetohet për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts