“Tentoi të nxirrte armën”, sulmohet politikani serb në Mitrovicë, kundërshtar i Listës Serbe

Kryetari i Partisë Demokracia Serbe, Aleksandar Arsenijevic ka rënë pre e një sulmi. Lajmi u bë i ditur nga vetë ai në rrjetet sociale. Sipas Arsenijevic, një person e ka ofenduar dhe më pas ka tentuar t’i nxjerrë armën. Politikani serb në Mitrovicën e Veriut pretendon se ky person, kombësia e të cilit nuk bëhet […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts