Tentoi të shpëtonte një burrë nga hedhja në shina, oficeri i policisë përplaset për vdekje nga treni

Një oficer policie në Angli ka gjetur vdekjen pasi është përplasur nga një tren.

Sipas BBC ai po përpiqej që të shpëtonte një burrë që po tentonte të vriste veten duke u hedhur në shinat e trenit.

Edhe pse u transportua në spital, oficeri nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts