Tentoi t’i arratisej policisë me makinën e vjedhur, e pëson rëndë i riu në SHBA, hidhet nga ura dhe… (VIDEO)

Një ngjarje si nëpër filma është regjistruar në Florida. Policia i është vendosur në ndjekje një të dyshuari.

Në një moment gjatë ndjekjes, i dyshuari përplaset në autostradë dhe për t’i shpëtuar burgut, merr guximin dhe hidhet nga ura prej 17 metrash, por për fat të mirë arriti të mbijetonte.

Mbi të rëndojnë disa pika të aktakuzës siç janë vjedhja e veturës, ikja nga policët dhe rrezikimi i jetës së qytetarëve në trafik.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *