Tenton të rrëmbejë vogëlushen në Florida, policia publikon pamjet: Ja si arriti të shpëtojë vajza (VIDEO)

Policia amerikane ka publikuar pamjet e një tentative rrëmbimi në Florida.

Policia njofton se në orët e para të së hënës, një person, ka vendosur të rrëmbejë një 11-vjeçare.

Vogëlushja ishte duke pritur në stacionin e autobusit, ku një burrë, zbret nga një makinë në bardhë me një thikë në dorë. Sapo pa mjetin e mprehtë, vogëlushja largohet me shpejtësi dhe arriti t’i largohet rrezikut.

Ajo tani është mirë dhe pranë familjes së saj, ndërsa zyra e sherifit ka njoftuar se rrëmbyesi është në paraburgim. Ai u identifikua dhe u kap nga policia, falë pamjeve të siguruara nga kamerat e sigurisë në rrugë.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.