Thaçi dhe ish-krerët e tjerë të UÇK-së në Hagë, sot pritet të përfundojë dëshmia e dëshmitarit të nëntë

Dëshmitari i nëntë i Zyrës së Prokurorit të Specializuar (ZPS) në gjykimin kundër Thaçit dhe ish-krerëve të tjerë të UÇK, pritet të përfundojë dëshminë e tij sot. Menjëherë pas kësaj, do të intervistohet dëshmitari tjetër i mbrojtur i cili mban kodin 3540. Kështu ka bërë të ditur kryetari i trupit gjykues, Charles Smith, në hapje […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts