Theri me thikë gruan dhe i preu flokët pasi refuzoi të bënte seks me të, arrestohet agresori

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Bari të Italisë, ku një 42-vjeçar maroken theri me thikë gruan e tij. Krimi ndodhi në Canosa pak ditë më parë, por vetëm sot u bë e mundur arrestimi i autorit.

Mediat italiane raportojnë se 42-vjeçari goditi disa herë me thikë në fytyrë dhe trup gruan e tij 24-vjeçare pasi kjo e fundit refuzoi që të kryente marrëdhënie seksuale me të. Por autori nuk u mjaftua me aktin e rëndë, pasi me të njëjtën thikë i preu flokët të resë dhe më pas u largua nga vendngjarja.

Mësohet se gruaja mori plagë në fytyrë, në vesh, në duar por dhe në pjesët e tjera të trupit, ndërkohë që iu nënshtrua një operacioni që zgjati disa orë. Pas arrestimit, 42-vjeçari, i cili nuk e mohoi ngjarjen, u dërgua në komisariatin në Andria, ndërsa akuzohet për tentativë vrasje dhe deformim të pamjes përmes lëndimeve të përhershme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *