Theu masën “Arrest në shtëpi”, arrestohet 34-vjeçari në Vlorë

theu masen arrest ne shtepi arrestohet 34 vjecari ne vlore
theu masen arrest ne shtepi arrestohet 34 vjecari ne vlore

Një 34-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Vlorës.

Në njoftimin e bluve sqarohet se i riu është arrestuar pasi ka thyer masën e sigurisë “Arrest me burg”.

DVP Vlorë

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë shtetasin M. V., 34 vjeç, banues në Vlorë, pasi është kapur nga shërbimet e Policisë, jashtë banesës, duke thyer masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts