Thirrja në minutat e fundit, ylli i Serisë A lë Disneyland për të luajtur me Holandën në Europian

Brajan Brobei humbi Europianin për shkak të një dëmtimi dhe i gjendur në këtë situatë, trajneri Ronald Kuman ka ftuar yllin e Bolonjës, Xhosua Zirkze si zëvendësues.

Gnabry scores in draw with Switzerland - Zirkzee with an sssist

Sulmuesi ka udhëtuar drejt Gjermanisë dhe do të jetë pjesë e skuadrës së Holandës.

Po ku ndodhej ai përpara se të merrte ftesën në minutën e fundit për Euro 2024?

Futbollisti ndodhej në Disneyland Park për të shijuar disa momente relaksi, por planet iu prishën për të qenë pjesë e këtij kompeticioni.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts