Thirrja në rrjete sociale për të marshuar drejt veriut, policia e Kosovës apel qytetarëve: Mos bini pre e provokimeve

Policia e Kosovës u ka bërë thirrje qytetarëve që të mos bien pre e provokime dhe të mos u bashkohen thirrjeve për protesta në veri të vendit, ku edhe situata ende mbetet e tensionuar pas përplasjeve e serbët. Ky reagim i autoriteteve vjen pas thirrjeve të përhapura në rrjete sociale për t’u bashkuar në protesta […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sotwww.botasot.al

Spread the love

Similar Posts