“Ti je e shtirur dhe…”/ Debati Ilnisa-Ledjona agravon dhe në “Prime”, ndërhyjnë dhe banorët e tjerë

ti je e shtirur dhe debati ilnisa ledjona agravon dhe ne prime nderhyjne dhe banoret e tjere

23:26 – 23.01.2024

“Ti je e shtirur dhe…”/ Debati Ilnisa-Ledjona agravon dhe në “Prime”, ndërhyjnë dhe banorët e tjerë

ti je e shtirur dhe debati ilnisa ledjona agravon dhe ne prime nderhyjne dhe banoret e tjere
ti je e shtirur dhe debati ilnisa ledjona agravon dhe ne prime nderhyjne dhe banoret e tjere

Ilnisa dhe Ledjona kanë pasur disa përplasje me njëra-tjetrën gjatë këtyre ditëve, gjë që vazhdoi dhe në “Prime”. Debati agravoi brenda shtëpisë, gjë që përfshiu dhe banorët e tjerë.

Fationi: Jam shumë i revoltuar. Qëkur kam ardhur në shtëpi më kanë bërë një si hetuesi që të më fusin në grupin e saj.

Ledioni: Ilnisa ka një grup?

Fationi: Po, pretendon, por s’ka.

Ledjona: Ti je e shtirur dhe femra më e poshtër.

Fationi: Qëkur kam ardhur në fillim, në çdo detaj, në çdo pjesë, sa afrohet një njeri me mua shkon dhe e kap. Edhe me Heidin i shkoi te dhoma dhe i tha: “Po bën gabim”. Do që mos të më afrohet asnjë njeri.

Roza: Deri diku atë që kam më shumë mikeshë, është Ilnisa se Ledjona.

Ledjona: Jo deri diku, se i thua motër.

Roza: Unë motër i them të gjitha vajzave. Tani nga ana emocionale, ta marrë personale, Ilnisën e vlerësoj se ka personalitet. Të dyja vajzat e kanë pak të ekzagjeruar pjesën e sulmit.

Ilnisa: Më vjen keq, sepse unë vetëm dy herë kam komunikuar me atë.

Ledjona: Unë të vij përballë, nuk shkoj nëpër cepa.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts