“Ti je njohur nga rrjetet sociale”/ Ori për Ledjonën: I ke bërë vetes autogol, sepse…

ti je njohur nga rrjetet sociale ori per ledjonen i ke bere vetes autogol sepse

22:35 – 16.01.2024

“Ti je njohur nga rrjetet sociale”/ Ori për Ledjonën: I ke bërë vetes autogol, sepse…

ti je njohur nga rrjetet sociale ori per ledjonen i ke bere vetes autogol sepse
ti je njohur nga rrjetet sociale ori per ledjonen i ke bere vetes autogol sepse

Komenti i Ledjonës është diskutuar mbrëmjen e sotme në spektaklin e madh të Big Brother VIP3, teksa opinionistja Ori Nebijaj ka dhënë mendimin e saj.

Ori e ka konsideruar fjalinë e Ledjonës si një autogol.

Ori: Ledjona nga puna e saj është njohur më shumë nga rrjetet social se sa nga TV. Nga ana tjetër nuk e kuptoj se si mund të vendosësh në pikëpyetje nëse ata janë apo jo VIP-a.

Ledjona: Jo jo nuk e kam vënë në pikëpyetje

Ori: E kë vënë në Dhomën e Rrëfimit dhe sërish i ke bërë vetes autogol sepse je dhe vetë aty brenda.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts