“Ti njihesh për viktimizim”/ Meritoni i përmendi të bijë, Ledjona në lot: Turp për ty që je dhe prind vetë

22:15 – 20.02.2024

“Ti njihesh për viktimizim”/ Meritoni i përmendi të bijë, Ledjona në lot: Turp për ty që je dhe prind vetë

ti njihesh per viktimizim meritoni i permendi te bije ledjona ne lot turp per ty qe je dhe prind vete
ti njihesh per viktimizim meritoni i permendi te bije ledjona ne lot turp per ty qe je dhe prind vete

Ledjona dhe Meritoni janë përfshirë në disa debate gjatë ditëve të fundit. gjithçka nisi pasi Meritoni i përmendi Mickey Mouse Ledjonës, teksa ajo i kërkoi e prekur që të mos e përmendte më, pasi Miki është emri i vajzës së saj. Edhe në spektaklin e sotëm, Ledjona u shfaq e prekur.

Nga ana tjetër, Meritoni vijoi të këmbëngulë se nuk përmendi vajzën dhe ishte pa të keq, teksa iu drejtua Ledjonës duke thënë se ajo po viktimizohet me emrin e të bijës.

Meritoni: Më tha që vajza e saj quhet Miki. Ne po bënim debat. Nuk kemi nevojë t’i përfshijmë fëmijët. Unë vetë jam baba, kam djalë 5 vjeç. Nuk kemi nevojë t’i përfshijmë

Ledjona: Ti e fute fëmijën

Meritoni: Ti njihesh për viktimizim.

Ledjona: Ti nuk lëndohesh nëse ta përdorin fëmijën? Gruaja që ke në krah e di si quhet vajza ime. Si të dbeatoja unë me ty kur ti gjithë kohësh më thërrisje emri ne vajzës.

Meritoni: Ti më ke provokuar ndaj Romeos. Unë kam filluar ta humbas besimin këtu brenda sepse po shoh fytyrat.

Erjola: Poshtërsia më e madhe e tij është që thotë se nuk ia ka thënë Ledjona që vajza ka atë emër, dhe ja ku doli.

Ledjona: Kurrë nuk ta kam përfshirë fëmijën.

Meritoni: Mos u viktimizo. Ta thanë dhe komentet që je personi që vetëm viktimizohet.

Ledjona: Është turp për ty që je prind vetë që e sjell situatën këtu.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts