Tifoze e zjarrtë, një aktore superseksi për Romën e Murinjos

Antonale Salvuçi është një aktore dhe prezantuese televizive romane, e cila përveç botës së ekranit njihet edhe si një tifoze e zjarrtë e skuadrës së Romës.

Antonela 1

Bukuroshja duket tepër e kënaqur me rezultatet e startit të sezonit të skuadrës verdhekuqe, që nën drejtimin e trajnerit Murinjo e ka nisur më së miri kampionatin.

Antonela2

Aktorja ka menduar ti “karikojë” edhe më shumë lojtarët e Romës, teksa ka shpërthyer me disa foto tepër provokuese në rrjetet sociale.

Antonela3 Antonela4

pjimage

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.