Tjetër aksident fatal, makina del nga rruga në aksin Fier-Seman, një i vdekur

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Fier-Seman.

Gazetari Enea Verria bën me dije pë BalkanWeb se një automjet ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal dhe si pasojë ka humbur jetën një person.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe po kryen ekspertizën për të zbardhur detajet dhe shkaqet e këtij aksidenti.

Pak më herët, një tjetër aksident u shënua në autostradën Morinë-Milot, me një të vdekur dhe një të plagosur.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts