Tjetër aksident në qarkun e Korçës, dy automjete përplasen e dalin jashtë rrugës, disa të lënduar

tjeter aksident ne qarkun e korces dy automjete perplasen e dalin jashte rruges disa te lenduar
tjeter aksident ne qarkun e korces dy automjete perplasen e dalin jashte rruges disa te lenduar

Ditën e djeshme një sërë aksidentesh kanë ndodhur në qarkun e Korçës.

Një i tillë ndodhi edhe mbrëmjen e djeshme, në afërsi të fshatit Plasë.

Sipas informacioneve dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Kanë qenë banorët ata të cilët kanë ndihmuar personat e dëmtuar.

Ende nuk dihet numri i personave të lënduar apo gjendja e tyre.

Kujtojmë se ky ishte aksidenti i 6-të i ndodhur gjatë ditës së djeshme,

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts