Tjetër humbje për Putinin, gjendet i varur në oborrin e shtëpisë oficeri i lartë rus, dyshohet se…

tjeter humbje per putinin gjendet i varur ne oborrin e shtepise oficeri i larte rus dyshohet se
tjeter humbje per putinin gjendet i varur ne oborrin e shtepise oficeri i larte rus dyshohet se

Oficeri rus Roman Malyk, një nga drejtuesit e mobilizimit të Putinit për luftën në Ukrainë, u gjet i varur pranë gardhit të shtëpisë së tij në qytetin e Partizansk.

Sipas disa mediave ruse, ‘Baikal 24’ dhe kanali telegram ‘Amur Mash’, trupi i oficerit 49-vjeçar “ka treguar shenja të mundshme vetëvrasjeje”.

Ndërkohë, ky version është kontestuar nga familjarët dhe të njohurit. Policia po heton për ngjarjen.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts