Tjetër problem me Wizz Air/ Pasagjerët nisen për në Genoa, përfundojnë në aeroportin e Romës

Kompania e fluturimeve Wizz Air është denoncuar nga pasagjerët sërish pas një tjetër incidenti të ndodhur ditën e sotme.

Nga denoncimi i një qytetari tregohet se avioni i cili ishte nisur për në Genoa, ka përfunduar në aeroportin e Romës.

Sipas tij pasagjerët ndodhen brenda avionit prej rreth 3 orësh, ndërsa nuk kanë marrë asnjë shpjegim apo përgjigje nga linja e fluturimeve.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts