TogetherX – Bashkë drejt një bote pa tym me IQOS

Nën logon e TogetherX, IQOS synon të bashkojë të gjithë përkrahësit e alternativave më të mira dhe të inkurajojë duhanpirësit e rritur të bashkohen drejt një të ardhme pa tym.

1
1

Krahas teknologjisë së fundit në ofrimin e alternativave më të mira për duhanpirësit e rritur, IQOS I dhuron konsumatorëve të tij eksperienca unike në evente të paharrueshme. IQOS vulosi emrin e tij sërish në mbrëmjen emocionuese dhe ritmike të 20 Korrikut. TogetherX ndriçonte në një nga eventet më fantastike të këtij sezoni veror nën ritmet latine të legjendës së muzikës, Ricky Martin.

2
2

Risia e këtij koncerti ishte që duhapirësit e rritur kishin akses vetëm në produktet alternative pa tym.

3
3

Nëpërmjet përdorimit të pajisjeve të teknologjisë më të fundit, ne mund të ndryshojmë zakonet e vjetra. Le t’i themi njëzëri “jo” tymit të duhanit. Zgjedhja më e mirë për një duhanpirës është të lërë plotësisht duhanin dhe përdorimin e nikotinës. Ata të cilët nuk mund të heqin dorë le t’i thonë “po” një alternative më të mirë. Vetëm bashkë mund të zhvillojmë një kulturë të re, moderne dhe pa tym të duhanpirjes.

4
4

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts