“Tradhti, Zoti i shkatërroftë ata që të vodhën ëndrrën”, shpërthen babai i Ardian Ismajlit për mosaktivizimin e djalit në Europian

tradhti zoti i shkaterrofte ata qe te vodhen endrren shperthen babai i ardian ismajlit per mosaktivizimin e djalit ne europian

Ilmi Ismajli, babai i futbollistit të Kombëtares shqiptare Ardian Ismajli, ka shpërthyer me një postim në “Facebook” pas përfundimit të ndeshjes Shqipëri-Spanjë, që rezulton edhe dueli i fundit për kuqezinjtë në këtë Europian.

Ilmi-Ismajli

Ardiani nuk mori asnjë minutë në këto 3 ndeshje dhe kjo ishte arsyeja që babai i tij ka reaguar ashpër në faqen e tij. Edhe pse mbrojtësi ka qenë titullar te skuadra e Empolit, nuk u preferua për asnjë minutë nga trajneri brazilian.

REAGIMI I BABAIT TË ISMAJLIT:

Ardian,

Behu i qendrueshum dhe i fort per kete padrejtesi, per kete tradheti, te jeni krenar per qdo gje qe keni dhene per Kombtaren sepse e kemi detyrim!

Zoti i shkaterroft te gjithe ata qe ta vodhen endrren qysh nga femijeria te cilen ma tregoje…

Zoti i shkaterroft ata qe te bene pabesi, te bene tradheti sepse shume ke besuar dhe nuk keni faj se ne ballet e tyre nuk shkruant i pabes…

Je i qet se dite te bardha dhe karrier te madhe jeni duke pritur, eshte shume afer…

ISMAJLIII

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts