Tragjedi në Gjakovë, digjet shtëpia, humbin jetën dy fëmijë

Policia e Kosovës për rajonin e Gjakovës ka bërë të ditur se dy fëmijë kanë vdekur në fshatin Ujz të Gjakovës pasi një zjarr ka kapluar shtëpinë.

Nysret Gjurkaj nga Policia e Kosovës për rajonin e Gjakovës ka konfirmuar se fëmijët janë të moshës 12 dhe 13 vjeçar.

Në vend ngjarje është policia, zjarrfikësit dhe mjekësia ligjore. Ai ka bërë të ditur se janë në përfundim të raportit dhe të dhënat tjera do të bëhen të ditura më vonë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *