Tragjedi në Rusi/ Të shtëna me armë në një kopësh, mes viktimave dhe dy fëmijë  

tragjedi ne rusi te shtena me arme ne nje kopesh mes viktimave dhe dy femije
tragjedi ne rusi te shtena me arme ne nje kopesh mes viktimave dhe dy femije

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kopësh fëmijësh në Rusi, ku një person ka hapur zjarr duke vrarë të paktën 3 persona, 2 fëmijë (3 dhe 6 vjeç) dhe një mësues.

Mediat e huaja raportojnë se ngjarja ka ndodhur në rajonin Ulyanovsk, ndërsa njoftohet se agresori në fund ka vrarë veten.

Kamal tha se hetuesit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Edhe pse arsyeja e kësaj tragjedie ende nuk dihet, agjencia e lajmeve TASS raportoi se mund të ketë qenë rezultat i një “konflikti në familje”.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts