Tragjedia e 12-vjeçarit, mori makinën e prindërve dhe u përplas me kamionin

13:20 11/02/2022

Një 12-vjeçar ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike pasi u përplas me një kamion. Mësohet se i mituri kishte marrë makinën e prindërve dhe po de drejtonte vetë.

Por rrugës, ai u përplas me një kamion dhe si pasojë e plagëve ndërroi jetë menjëherë.

Shoferi i kamionit, një person 40-vjeçar nuk ka pësuar dëmtime si pasojë e përplasjes, por është në gjendje shoku. Policia irlandeze, kanë rrethuar skenën dhe kanë nisur hetimet.

Ata kanë kërkuar edhe ndihmën e dëshmitarëve të mundshëm që të japin versionin e tyre nëse kanë parë ndonjë gjë./tvklan.al

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *