Tragjedia e familjes Haliti nga Gjilani/ Mesazhi prekës i vajzës së viktimave: Më thatë zemrën

Një ngjarje e rëndë është shënuar në familjen kosovare Haliti me banim në Durrës.

Elfete, Afrim dhe Ferzinaze Haliti nga Gjilani i Kosovës ndërruan jetë nga konsumimi i kërpudhave. Vajza e Afrimit, Gyltene Haliti ka shkruar disa fjalë prekëse për tragjedinë në familje, në rrjetin social “Facebook”.

  • foto galeri

Mesazhi i vajzës së familjes Haliti:

Shpirtat e mi më thatë zemrën. Allahu në lule të Xhenetit ju pastë dërguar në këtë natë të madhe të Ramazanit.

Babi Nani Ana♡♡♡

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.