Tragjedia në Bullgari/ Osmani: Kosova vetëm pak kohë më parë e përjetoi një tragjedi të tillë, i dimë mirë përmasat e kësaj dhimbjeje

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani u ka shprehur ngushëllime familjeve të viktimave të aksidentit tragjik në Bullgari, në të cilin humbën jetën së paku 46 persona.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com