Tragjike/ 2 të vdekur në Korçë. Autori qëllon ndaj një personi dhe më pas vret veten

tragjike 2 te vdekur ne korce autori qellon ndaj nje personi dhe me pas vret veten
tragjike 2 te vdekur ne korce autori qellon ndaj nje personi dhe me pas vret veten

KORÇË- Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin e Korçës.

Mësohet se një burrë ka qëlluar ndaj një personi dhe më pas ka kryer vetëvrasje.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për Balkanweb se ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen numër 10 të qytetit.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts