Tragjike, kishte shkuar me pushime në bregdetin italian, mbytet 19-vjeçari shqiptar

Tragjike në Itali. Një 19-vjeçar me orgjinë shqiptare ka humbur jetën.

Mediat e huaja raportojnë se i riu është mbytur në plazhin e zonës së Galipolit në Itali, ndërsa theksohet se viktima kishte shkuar me pushime në Salento.

Kanë qenë disa pushues që kanë dhënë alarmin, por pavarësisht ndërhyrjes 19-vjeçari nuk ka arritur të shpëtojë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts