Tragjike në Itali, gjendet i vdekur 20-vjeçari shqiptar, dyshimet e para

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Itali, ku një 20-vjeçar shqiptar është gjetur ditën e sotme i pajetë në një tokë bujqësore në  Falciano del Massico.

Mediat vendase shkruajnë se i riu mund të ketë ndërruar jetë si pasojë e temperaturave të larta, por pritet autopsia për përcaktimin e saktë të shkakut të vdekjes. Edhe pse është njoftuar ambulanca, ka qenë e kotë përpjekja pasi i riu kishte ndërruar jetë.

Ende nuk ka informacione për identitetin e tij, por mësohet se ai banonte në zonën e Sparanise.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts