Tragjike në Kosovë, digjet banesa në Gjakovë, humbin jetën dy fëmijë

KOSOVA

Dy fëmijë kanë humbur jetën gjatë djegies së një banese në Gjakovë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Ujz.

Dy fëmijët i përkasin moshave 10 dhe 13 vjeç.

Zjarri ka shëprthyer papritur në banesë dhe fëmijët nuk i kanë mbijetuar dot flakëve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com