Tragjike në Lipjan, gjenden pajetë anëtarët e një familjeje, mediat në Kosovë: Dyshohet se babai ka vrarë djalin, gruan dhe më pas veten

Tre anëtarë të një familjeje në Lipjan, në Kosovë janë gjetur pajetë. Mediat në Kosovës shkruajnë se dyshohet se Abedin Bekteshi ka vrarë së pari djalin, më pas gruan dhe në fund veten. Sipas policisë së Kosovës, bëhet me dije se kanë nisur hetimet për këtë ngjarje të rëndë. Njoftimi i policisë: “Rreth orës 16:30 […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts