Tragjike në Spanjë, treni merr para për 1 km automjetin, tre gra dhe një fëmijë mbetën të vdekur

SPANJA

Një aksident tragjik ka ndodhur në  Spanjë pasi një tren ka shkaktuar 4 viktima gjatë përplasjes me një automjet.

Tre gra dhe fëmija udhëtonin në mjetin i cili teksa kalonte shinat u përplas nga treni ndërqytetas.

Ngjarja ka ndodhur në kalimin e stacionit të Noveldës teksa treni pasi goditi fillimisht mjetin e mori zvarrë dhe për 1 kilometër derisa u ndal.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *