Tragjike në Vlorë, dyshohet se u rrëzua nga kati i pestë i pallatit, humb jetën 22-vjeçarja

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë, ku një 22-vjeçare ka humbur jetën pasi dyshohet se është rrëzuar nga kati i pastë i pallatit.

“Sot, rreth orës 10:00, në lagjen “24 Maji”, dyshohet se është rrëzuar nga kati i pestë i një pallati, shtetasja V. L., 22 vjeçe, e cila si pasojë ka ndërruar jetë”, njofton policia.

Sakaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts