Tragjike! Shuhet në aksident ish-konkurrentja e emisionit të dashurisë në Kosovë

Një aksident tragjik i ka marrë jetën ish-konkurrentes së emisionit të dashurisë “It’s my love” që transmetohet në Kosovë.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Ferizaj, dhe si pasojë ka ndërruar jetë Gresa Restelica.

Aksidenti ndodhi në orën 04:30 të mëngjesit. Pëveç 18-vjeçares që humbi jetën, nga ky aksident lëndime trupore pësoi edhe një vajzë tjetër e cila është dërguar për trajtim mjekësor.

Gresa ishte e pranishme në “It’s My Love” vetëm në një episod. Ajo njihej gjithashtu edhe si modele duke marrë pjesë në klipe muzikore.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *