Tragjike, vajza 3-vjeçare mbytet në supermarket dhe vdes

18:51 11/08/2021

Një vajzë e re tre vjeç nga Anglia ka vdekur pasi u mbyt në një supermarket. Vajza u dërgua në Spitalin e Fëmijëve Alder Hey, por policia konfirmoi që fëmija vdiq pak kohë më vonë.

Familja po mbështetet nga policia ndërsa përpiqet të pajtohet me lajmin shkatërrues.

Një zëdhënës i policisë në Merseyside konfirmoi humbjen tragjike të fëmijës dhe tha se vdekja nuk po trajtohet si e dyshimtë.

“Fëmija u dërgua në spital, por fatkeqësisht u shpall i vdekur pak kohë më vonë. Familja po mbështetet nga oficerët në këtë kohë të trishtuar. Incidenti aktualisht nuk po trajtohet si i dyshimtë dhe hetimet janë duke vazhduar”, është shprehur zëdhënësi. /tvklan.al

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.