Trazirat në veri të Kosovës, Osmani flet pas takimit me Lajçak: Grupet kriminale duhet të përballen me drejtësinë

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, priti sot në takim përfaqësuesin special të BE-së për dialog, Miroslav Lajçak, me të cilin diskutoi mbi sfidat aktuale politike dhe të sigurisë me theks të veçantë në veriun e vendit, përpjekjet për përmirësimin e situatës, sikurse edhe nevojën për zbatimin e marrëveshjes së Brukselit dhe aneksit të […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts