Tre burra drogojnë dhe kryejnë marrëdhënie seksuale me dhunë me 26-vjeçare, policia kap në flagrancë dy prej tyre. Ngjarja ndodhi në…

tre burra drogojne dhe kryejne marredhenie seksuale me dhune me 26 vjecare policia kap ne flagrance dy prej tyre ngjarja ndodhi ne
tre burra drogojne dhe kryejne marredhenie seksuale me dhune me 26 vjecare policia kap ne flagrance dy prej tyre ngjarja ndodhi ne

Tre burra nga Vlora kanë droguar dhe kryer marrëdhënie seksuale me një 26-vjeçare pasi kanë konsumuar lëndë narkotike.

Dy prej tyre, një 28-vjeçar me iniciale A. C., dhe një 31-vjeçar me iniciale O.T, u arrestuan në flagrancë, ndërsa shoku i tyre është shpallur në kërkim.

Njoftimi:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë shtetasit O. T., 31 vjeç dhe A. C., 28 vjeç, si dhe vijon puna për kapjen e shtetasit G. M., 32 vjeç, të tre banues në Vlorë, pasi dyshohet se në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë nxitur një 26-vjeçare, që të përdorë lëndë narkotike, dhe kanë kryer marrëdhënie seksuale me dhunë, me të.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts