“Tre mandate në qarkun e Beratit”/ Ardit Çela: Ekipi i LSI, fitore spektakolare

SHPËRNDAJE

Drejtuesi politik i LSI në qarkun e Beratit dhe kandidati për deputet Ardit Çela, vijon takimet elektorale me banorë të këtij qarku.

ardit cela

Takimin e radhës e ka zhvilluar me banorë të Poliçanit, nga ku ka ndarë një foto dhe shkruan se ekipi i Lëvizjes Socialiste për Integrim do të marrë fitore spaktakolare në Berat.

Çela shprehet i bindur se në këtë qark LSI do të fitojë tre mandate.

“Nga Poliçani me shumë dashuri!

Së bashku me Erandën dhe ekipin e LSI, për një fitore spektakolare, forcë e parë në çdo qëndër votimi dhe së paku 3 mandate për LSI në Qarkun e Beratit!

Poliçani meriton t’i rikthehet punës!”, shkruan në postim Ardit Çela.

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *