Tri shpërthime në veri të Kosovës rreth mesnatës, hidhen bomba zhurmuese në rrugë e afër stacioneve policore

Tri shpërthime kanë ndodhur rreth mesnatës në veri të Kosovës, konkretisht në Mitrovicën e Veriut dhe Zveçan. Këto raste i ka konfirmuar për Gazetën Express zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Veriut, Veton Elshani. Elshani ka thënë se shpërthimi i parë ka ndodhur në rrugë gjatë patrullimit të policisë, ku vetura e policisë është gjuajtur […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts