Tronditëse! 3-vjeçari rrihet nga edukatoret dhe kuzhinierja e çerdhes në Kosovë. Pamjet dramatike

Një ngjarje tronditëse është zbuluar në Kosovë, ku prindërit e një 3-vjeçari kanë denoncuar dhunën e ushtruar ndaj tij në një çerdhe private. Ngjarja ka ndodhur në Fushë-Kosovë. Video që tregon momentet e dhunës është bërë publike nga familjari i vogëlushit, Fatos Geci, i cili e ka ndarë në Facebook, ndërsa shkruan se nipi i […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts