Tronditëse! I biri humb jetën në punë, e ëma shkon ta sjellë në shtëpi por vdes në aksident rrugor

Një ngjarja e rëndë është regjistruar në Itali.

Mediet fqinje raportojnë se një fat tragjik kanë pasur nëna dhe djalin e saj. Rosina De Franco, 80 vjeç, nga Tortora (Cosenza), vdiq në një aksident automobilistik.

Ajo kishte shkuar në Lacio, pas vdekjes së djalit të saj si pasojë e një aksidenti në punë.

Mësohet se e moshuara ndodhej në makinën që drejtohej nga bashkëshorti i saj, i cili mbeti i plagosur rëndë.

Sipas asaj që mësohet, bashkëshortët po ktheheshin në Kalabri nga Lacio, ku kishin shkuar pas vdekjes së djalit të tyre, si pasojë e një aksidenti në punë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts