Tronditet Lezha! Vritet me armë zjarri një person në fshatin Rrile

tronditet lezha vritet me arme zjarri nje person ne fshatin rrile
tronditet lezha vritet me arme zjarri nje person ne fshatin rrile

Vrasje me armë zjarri në fshatin Rrile të Lezhës. Raportohet se një person është vrarë, ndërsa rrethanat janë ende të panjohura.

Policia aktualisht ndodhet në vendin e ngjarjes.

Deri më tani nuk dihet identiteti i viktimës, ndërsa pritet që të tjera detaje të zbardhen në vijim.

vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts