Tronditet Napoli, 23-vjeçari ekzekutohet në sytë e të dashurës, dyshimet e para

Persona të armatosur kanë qëlluar për vdekje një 23-vjeçar në Napoli.

Ai ishte me partneren e tij në momentin që iu bë prita, shkruajnë mediat italiane. I riu ndërroi jetë nga plagët e marra në spital, ndërsa hetuesit policor, kanë gjetur në vendngjarje dhjetëra plumba të kalibrit 45 mm.

Sakaq, policia ka nisur një hetim mbi rastin dhe po mundohet të zbulojë identifikimin e autorëve. Për këtë, janë sekuestruar dhe kamerat e sigurisë përreth.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.