Tronditet Napoli, Camorra futet sërish në veprim, ekzekuton pamëshirshëm pak metra larg shtëpisë një 35-vjeçar

Mafia e Camorrës është vendosur sërish në veprim, pasi kanë ekzekutuar pamëshirshëm në mes të Napolit, 35-vjeçarin Francis Building.

Viktima, ndodhej në afërsi të kishës Sant’Alfonso, ku iu bë pritë nga anëtarët e mafias dhe mbi të u derdhën dhjetëra plumba.

Nuk përjashtohet hipoteza se vrasja lidhet me një plagosje të ndodhur mbrëmë, ku një person mbeti i plagosur.

Edhe pse urgjenca mjekësore mbërriti me shpejtësi në vendngjarje, burri nuk arriti t’i mbijetonte plagëve të marra dhe ndërroi jetë rrugës për në spital.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *