“Turp i madh që nuk ka debat për Kosovën”, Spaho: Thikat për ta copëtuar janë mprehur. Vuçiç u takua sot me ambasadorin rus dhe kinez

TIRANË

Deputeti i PD-së Edmond Spaho tha se është turp i madh që Kuvendi sot nuk debaton për Kosovën. Sipas tij, thikat për ta copëtuar janë mprehur dhe ky është skenar ogurzi.

Spaho tha se sot Vuçiç është takuar me ambasadorin rus dhe ambasadoren kineze në Beograd.

“Turp i madh që Kuvendi nuk organizon sot debat për Kosovën. Thikat për ta copëtuar janë mprehur dhe ky është skenar shumë ogurzi. Po nuk folëm sot kur do flasim.

Presidenti i Serbisë sot ka qenë në ambasadën ruse në Beograd, është takuar me ambasadorin rus dhe ambasadoren kineze. Turp i madh që anulohet takimi i dy qeverive në Kosovë, këtë mund ta bëjë vetëm një bashibozuk”, tha Spaho.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts