U aksidentua në Vorë, efektivja e policisë dy vite më parë u përplas nga kamioni (EMRI)

u aksidentua ne vore efektivja e policise dy vite me pare u perplas nga kamioni emri
u aksidentua ne vore efektivja e policise dy vite me pare u perplas nga kamioni emri

Efektivja Arta Shurbi mbeti e plagosur ditën e sotme pas një aksidenti të ndodhur mëngjesin e sotëm në Vorë. Inspektorja e plagosur është aksidentuar edhe dy vite më parë tek ‘Casa italia”. Ndërkohë mësohet se automjeti që përplasi efektiven drejtohej nga një turist holandez që kishte ardhur në Shqipëri për pushime.

Njoftimi i policisë:

Më datë 09.08.2023, rreth orës 10:30 në Vorë, në afërsi të një karburanti, janë përplasur dy automjete, dhe si pasojë e përplasjes është dëmtuar punonjësja e Policisë së Qarkullimit Rrugor, Inspektore A. Sh., (e planëzuar në shërbim), e cila po dërgohet në spital, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts